KAPŁANI


KS. KRZYSZTOF ANCZOK (PROBOSZCZ od 29.07.2007r.)

KS. WITOLD KANIA (REZYDENT)
KS. PAWEŁ ŁAZARSKI (REZYDENT, KATECHETA STAŁY)




KS. IGNACY NOKIELSKI (PROBOSZCZ do 29.07.2007r.)

KS. MICHAŁ ANCZOK (REZYDENT w okresie od 1.09.2013 - 31.08.2014r.)
KS. ADAM BARON (WIKARY w okresie od 01.09.2008 - 31.08.2013r.)
KS. KRZYSZTOF BRACHMAŃSKI (WIKARY w okresie od 29.08.2005 - 31.08.2008r.)
KS. ALFRED SMAJDOR - WIKARY W LATACH 2002-2005
KS. KRZYSZTOF SMOŁKA - WIKARY W LATACH 1999-2002
KS. WITOLD KANIA - WIKARY W LATACH 1997-1999
KS. HENRYK OLSZAR - WIKARY W LATACH 1995-1997
KS. ALOJZY WILKOSZYŃSKI - WIKARY W LATACH 1992-1995