INTENCJE MSZALNE
Porządek nabożeństw 24.03.2019 - 31.03.2019r.

3 Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019 r. – REKOLEKCJE PARAFIALNE
8.00 – Za ++ rodziców Władysława i Mariannę Rogalskich, Józefa i Julię Krolak, za ++ dziadków z obu stron i chrzestnych
10.00 – Za + ks. proboszcza Ignacego Nokielskiego w 8 rocznicę śmierci
12.00 – Za ++ męża Jana Wróbel, rodziców, rodzeństwo, teściów, szwagrów, bratowe: Agnieszkę i Jadwigę, ks. proboszcza Ignacego Nokielskiego
16.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
17.00 – Za ++ męża Eugeniusza Gajewskiego w 15 rocznicę śmierci

Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – 25 marca 2019 r.
8.00 – W intencji Magdaleny Hawlickiej z okazji 10 rocznicy urodzin
8.00 – W intencji wszystkich poczętych dzieci o dar życia
18.00 – Za ++ parafian: + Barbarę Bałuch, + Witolda Bartkowiaka
18.00 – Za + Stanisława Wójtowicza – (od rodziny Skalny)

Wtorek – 26 marca 2019 r.
7.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa
8.00 – W intencji ks. Proboszcza z okazji urodzin, z prośbą o dary Ducha Św. na dalszą drogę kapłańską i opiekę MB – (od seniorów)
18.00 – Za ++ Rozalię Mańka w kolejną rocznicę śmierci, jej męża Józefa na pamiątkę urodzin

Środa – 27 marca 2019 r.
8.00 – Za + Annę Bielas – (od rodzin Latusek i Kielerz)
17.30 – Modlitwa różańcowa
18.00 – W intencji Agnieszki Liszki z okazji 14 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za opiekę MB, z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę św. Patronów

Czwartek – 28 marca 2019 r.
8.00 – W intencji czcicieli św. Antoniego – (z ofiar ze skarbonki)
18.00 – Za ++ Ryszarda Gołosza na pamiątkę urodzin, rodziców Gertrudę i Józefa Gołosz, Benedykta Waszek, Marię i Michała Grzyb, brata Michała i cztery siostry
18.00 – Za ++ Stefana Romana, jego ojca Władysława, Alojzego i Marię Banaś

Piątek – 29 marca 2019 r.
17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.15 – Droga Krzyżowa dla dorosłych, młodzieży i dzieci
18.00 – Za + Wojciecha Wodnioka w 2 rocznicę śmierci
18.00 – Za ++ Weronikę Przedpełską na pamiątkę urodzin, ++ z rodziny Sukiennik, Przedpełski, Cebula, Pesta i Śledziona

Sobota – 30 marca 2019 r.
8.00 – Za ++ Annę, Eugeniusza i Macieja Snopek, Jana, Romana Nowak, Helenę, Antoniego i Bolesława Kost i za ++ z pokrewieństwa
15.30 – Uroczyste sprawowanie Sakramentu Chrztu Św.: Adama Jakuba Okonia, Grzegorza Andrzeja Kleszyka, Kingi Mileny Śleziona, Jaśminy Marii Mirewskiej i I rocznica Chrztu Św.: Antoniny Anny Staniczek, Ignacego Tomasza Pieczka, Natalii Klaudii Sowa
16.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 – Przez wstawiennictwo MBNP w intencji Marii i Andrzeja Szymiec, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla całej rodziny

4 NIEDZIELA Wielkiego Postu – LAETARE – 31 marca 2019 r.
8.00 – Za + Adriana Pawłowskiego – (od sąsiadów z ul. Śląskiej)
10.00 – Przez wstawiennictwo MBNP w intencji Adama Bąk z okazji 18 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, B. błogosławieństwo i dary Ducha Św.
12.00 – Przez wstawiennictwo MBNP i św. Franciszka z Asyżu w intencji Danuty Misiarz z okazji urodzin, z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i B. błogosławieństwo dla siebie i całej rodziny
16.15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
17.00 – Za + Jana Czardybona