INTENCJE MSZALNE
Porządek nabożeństw 17.11.2018 - 25.11.2018r.

Sobota – Wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zak. – 17 listopada 2018 r.
7.30 – Wspólna modlitwa różańcowa
8.00 – W intencji członków Żywego Różańca
16.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji naszych rodzin
17.00 – W intencji chóru „Cantate Deo” z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia
17.00 – Za + Martynę Greguła w 3 rocznicę jej śmierci
17.00 – Za ++ Władysława Darochę w 30 rocznicę śmierci i jego żonę Marię.
Po Mszy św. – Koncert chóru „Cantate Deo”

33 Niedziela Zwykła – 18 listopada 2018 r.
8.00 – Za ++ rodziców Urszulę i Stanisława Kubica, Ernestynę i Teodora Mielimonka
10.00 – Za + męża Bogusława Stawowskiego w 3 rocznicę jego śmierci
10.00 – W intencji młodzieży KSM
12.00 – W intencji Maji Jaciow z okazji 10 rocznicy urodzin i jej brata Maksymiliana z okazji 14 urodzin, z prośbą o B. błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów
16.30 – Nieszpory
17.00 – W intencji Magdaleny Łapaj z okazji 35 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i B. błogosławieństwo dla siebie i syna

Poniedziałek – 19 listopada 2018 r.
8.00 – Za dusze ++ w czyśćcu cierpiących
18.00 – Za ++ ojca Eugeniusza Szpiech, teściów Longina i Annę Kulka
18.00 – Za ++ rodziców Jadwigę i Antoniego Miler, ich syna Zdzisława

Wtorek – Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezb – 20 listopada 2018 r.
8.00 – W intencji parafian z prośbą o B. błogosławieństwo dla naszych rodzin
17.30 – Nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego
18.00 – W intencji członków Bractwa Szkaplerza Świętego i ich rodzin

Środa – Wsp. Ofiarowania NMP – 21 listopada 2018 r.
8.00 – Za + Stanisława Patera w 30 dzień po jego śmierci
17.00 – Różaniec Przyjaciół Radia Maryja i o 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
18.00 – Za ++ Edwarda Dziopaka, Antoniego Okonia, Mariannę i Stanisława Michnów, Ernę i Jana Tomaszczyków, Annę Liszka, Franciszka Master – (od sąsiadki Masterowej)

Czwartek – Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz. – 22 listopada 2018 r.
8.00 – Za ++ Marię Rewers w 4 rocznicę śmierci i jej męża Kazimierza
17.30 – Nabożeństwo do św. Rity, patronki spraw trudnych i niemożliwych
18.00 – Przez wstawiennictwo św. Rity z prośbą o wysłuchanie naszych próśb i podziękowań

Piątek – 23 listopada 2018 r.
17.00 – Godzina Bożego Miłosierdzia
18.00 – Za ++ rodziców Martę i Wiktora Okoń, siostrę Teresę, szwagrów: Pawła i Eryka, siostrzeńca Bogdana
18.00 – Za + Jacka Czarneckiego – (od kolegów i koleżanek z klasy ze Szkoły Podstawowej rocznika 1977)

Sobota – Wsp. św. męcz. Andrzeja Dung-Lac, prez.. i Tow.– 24 listopada 2018 r.
8.00 – Za ++ Teodora Zmudę na pamiątkę urodzin i rodziców z obu stron
15.30 – Uroczyste sprawowanie Sakramentu Chrztu Św.: Lili Iwony Jendrysko, Adriena Mateusza Oślizło, Zuzanny Katarzyny Żółty, Oliwii Amelii Kacprowskiej, Marii Wiolety Moćko i I rocznica Chrztu Św.: Wiktorii Weroniki Czarneckiej
16.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
17.00 – Za + Jerzego Krzyżowskiego w I rocznicę jego śmierci

Niedziela – Urocz. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 2018 r.
8.00 – Za + Karolinę Nowak na pamiątkę urodzin
10.00 – Za ++ Józefa i Elfrydę Królak
12.00 – Przez wstawiennictwo św. Tarsycjusza w intencji ministrantów i ich rodzin
16.30 – Nieszpory
17.00 – Za ++ Edwarda Krzemienia w 17 rocznicę śmierci, rodziców, teścia i za ++ z rodziny Łuszczek, Krzemień i krewnych